ano ano ano

V této sekci naleznete informace o jednotlivých mistrovstvích. Informace o schopnostech jsou pro ty, kteří nemají hru česky, nebo neví za jaké mistrovství hrát.

Naleznete tu popis všech schopností ve hře. Každé mistrovství má něco do sebe a velice odlišné schopnosti. Některé mistrovství lze lépe kombinovat z druhým, ale některé potřebuje trochu fantazije. Ale přesto každá kombinace je v podstatě dobrá.

Při výběru povolání rozhoduje hlavně jestli budete bojovat nablízko nebo na dálku. Seznam názvů povolání najdete v sekci POVOLÁNÍ.

Body schopností

Při postupu na další úroveň dostanete 3 body schopností, které můžete přidělit jednotlivým schopnostem. Schopnosti jsou rozděleny do řad, před tím než můžete dát body do schopnosti si musíte jednotlivé řady otevřít. První se otevírá jedním bodem a poslední až osmi body.

Při přidělování bodů dbejte na jedno, nenechte se zlákat všemi schopnostmi, body dávejte pouze do některých schopností a radší ji ji nabodujte, aby byla silnější. Není dobré dávat pomálo bodech do všech schopností, stejně je všechny nevyužijte. Pro odebírání nepotřebných bodů existuje tzv. Mystic. Viz INFO

created by Fireman e-mail: Pavel-Fireman@seznam.cz