ano ano ano

INFO

Recenze

Titan Quest

Bonusweb Doupě

Immortal throne

Bonusweb

Příběh

Základní verze

Příběh se točí kolem titána, který byl uvězněn bohy. V celé hře vystřídáte tři velké oblasti. Řecko, Egypt a Orient.

Řecko:

Na začátku se objevíte v jedné malé řecké vesnici Hélos. Děláte všelijaké podřadné úkoly, až dostanete úkol dostat se do věštírny v Delfách. Věštkyně vám vyvěští, že je zde zlo a kde máte hledat jeho zdroj. Potkáte zde tři sestry gorgony, Sthenó, Euryalé a Medúsa. Poté se dostáváte do Athén, kde se monstra dostali za hradby. A nakonec na ostrov Knósos do Mínova labyrintu, kde se setkáte z Lordem minotaurem a hned po něm si to rozdáte z prvním telkinem. Přesně tak, telkin vás čeká na konči každé oblasti.

Egypt:

Po zabití prvního telkina se dostanete do Egypta. Kde plníte různé úkoly a pronásledujete dalšího telkina. Budete procházet povodím Nilu. Dostanete se do Gízi k pyramidám a Sfinze. Až do Théb, kde se dozvíte, že telkin měl na mířeno do Údolí králů. Tam si to sním zase vyřídíte, z něho vám vypadne inovační svitek, které vyměníte za hůl jejíž pomocí otevřete pradávný portál do Babylonu.

Orient:

Po projití portálem se objevíte v babylonských zahradách, kde musíte do Mardukova chrámu, kde je umístěn Kronův srp, který telkin potřebuje, aby osvobodil titána. V chrámu potkáte Chiméru, obluda kombinací lva, divoké kozy a hada s dračí hlavou. Zjistíte, že telkin srp vzal. Nezbývá vám než jít po jeho stopách. Procházíte zemí až se dostanete k Velké čínské zdi. Tam pak do Čanganu, hlavního města. Tam dostanete úkol jít za Žlutým císařem do Nefritového paláce. Tam se dozvíte, že telkin míří do hory Wusao, kde je údajně uvězněn titán Tyfón, kterého chce osvobodit. Až se dostanete do hory bude pozdě, uvidíte jen jak Tyfón projde portálem na horu Olymp zničit bohy. Vy porazíte telkina a jde po titánovi, kde si to sním rozdáte na vrcholu Olympu. Nakonec vám Zeus poděkuji za záchranu.

Immortal throne

Po zabítí titána projdete tajemným portálem, objevíte se u městečka Rhodos, kde potkáte přízrak a ten vám řekne, že se musíte dostat za čarodějkou Médeou. Až se k ní dostanete, dává vám úkol zabít sestry Graie, Pelrédó, Enýó a Deinó, vzít jim oko. Za tento splněný úkol vám otevře portál do tábora, který je blízko vstupu do podsvětí, kde se máte setkat z jedním nemrtvým. Až se dostanete do podsvětí budete se muset dostat za řeku Styx, kterou hlídá převozník Cháron. Zabijete ho a za ním na vás bude čekat hledaný nemrtvý. Dává vám úkol jít do Elysia. Čeká vás dlouhá cesta, půjdete přes věz Soudu, kde se budete muset poprat z psem Kerberem a tím osvobodíte soudce a ti vás pošlou do Elysia portálem. Tam dostanete úkol najít Hádův palác. V cestě vám budou pomáhat nemrtvý hrdinové, potkáte i Odyssea. V paláci potkáte starého známeho, nemrtvého Tyfóna, po jeho zabití osvobodíte Hádovu manželku Persefonu. A probojujete se až k samotnému Hádovi. Po jeho zabití se objeví Persefona a poděkuje vám.

created by Fireman e-mail: Pavel-Fireman@seznam.cz